Problém se zpěvníkem

Dobrý den, do zpěvníku nejdou přidávat žádné skladby. To jde pouze do pracovního zpěvníku, ale v tom to brzy zmizí. Nevíte někdo co s tím, nebo jak na to?
Děkuji.

#1036 od Tomáš4444

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dobrý den,

Systém přidávání písniček do zpěvníku funguje podobně jako 'nákupní košík' u eshopu na principu 'sezení'. To znamená, že dokud jste přihlášení nebo se pohybujete po webu a přidáváte písničky, seznam písniček se udržuje v jakémsi 'pracovním zpěvníku'. Po hodině neakativity je tento seznam ztracen. Proto si přihlášení uživatelé mohou zpěvník uložit.

Změny v uloženém zpěvníku se musí zase dělat přes "pracovní zpěvník". Obsah (seznam písniček) každého zpěvník lze načíst do "pracovního zpěvníku", kde lze některé písničky umazat, další přidat a ve finále zpěvník uložit pod nějakým názvem. V případě, že zvolíte název již existujícího zpěvníku, tak se jeho původní obsah přepíše.

"Pracovní zpěvník" je tedy prostředkem, jak zpěvník sdílet (pošlete odkaz na stávající uložený zpěvník a příjmence si ho načte a dále pracuje), tak i jak udělat změny (načtení, úpravy, jiná tranzpozice písničky, uložení).

#1037 od Písničky-Akordy
Poděkovali: Tomáš4444

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

je to hrozně neintuitivní, už jsem ztratil hromadu času přidáváním písní do zpěvníku, který mi zmizí a přepisováním existujícího zpěvníku. Stačilo by prostě přidat píseň do zpěvníku, podobně třeba jako v youtube se přidá video do seznamu videí. Výběr mých zpěvníků do kterých to chci přidat.

Tady kliknu na přidat do zpěvníku, v hlášce vidím "Písnička přidána do zpěvníku" s počtem který odpovídá mému zpěvníku, proklikem se dostanu na svůj pojmenovaný zpěvník, takže vše vypadá ok. Ale ve skutečností to v tom mém pojmenovaném uložené není, je to v pracovním a všechno co jsem si přidal zase ztratím.

#1163 od jirka.vrba

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.