Ukládání písní do zpěvníku

Dobrý den,
potřebuji poradit. Stala se mi taková nepříjemná věc. Včera jsem si vytvořil zpěvník, kde jsem nahrál velké množství písniček, které hraji nebo zpívám, nebo mám prostě rád. Zpěvník jsem nazval. Po celodenní práci jsem se večer díval, jak to funguje na mobilu či tabletu a byl jsem spokojen. Dnes ráno jsem chtěl svoji práci dokončit a chtěl jsem si tam přidat další písničky. Písničky se mi ale nepřidávali do mého zpěvníku, ale do pracovního zpěvníku. Nepřišel jsem na to, jak písničky překlopit. Pracovní zpěvník jsem nazval svým zpěvníkem a uložil a načetl a všechny písničky z předcházejícího dne mi zmizely a zůstaly jen ty z dnešního dne. No musím říct, že mi bylo do breku. Celodenní práce je v pr.....
Můžete mi prosím vysvětlit postup jak mám dodatečně ukládat písničky do vytvořeného zpěvníku, aby tam zůstaly? Případně jak si mám nastavit stránku, aby se mi automaticky ukládaly písničky do vytvořeného zpěvníku a ne do pracovního. Děkuji.
Michal

#1119 od Mušák
Poděkovali: nek111

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Ahoj, dnes jsem taky zkoušel ukládat do mého zpěvníku a šlo mi to jen do pracovního. Napadá mě porucha nebo počet písní ve zpěvníku omezili...

#1120 od Rachy

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Otevřeš si svůj vytvořený zpěvník a z nabídky vybereš "Načíst písničky". Tímto se písničky načtou do pracovního zpěvníku (i když název pracovního zpěvníku může být podle stávajícího zpěvníku). Takto si jich můžu načíst libovolný počet. Pak už v tomto pracovním zpěvníku jen přidávám nebo mažu písničky. Potom zpěvník uložím se stávajícím nebo novým názvem.

#1144 od jaspe
Poděkovali: pisnickyL

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.