borist

Dal jsem si práci s registrací /všímám si, že se to rýmuje, ale dál mne vzhledem k tématu napadá první slovo - s rací, tak toho nechám/ abych se dotázal jak může někdo /no-nějaký ko kot/ zprznit jak akordy tak text dvou našich velikánů v šansonu/blues/ Drožkář. A ještě tam vidím Hegerová. Ty akordy vůbec neodpovídají harmonii a text mi připadá jako někteří výtečníci stahovali v 60letech foneticky anglické texty aniž by měli snahu si vzít slovník. Dokonce si autor upravil text- ploužení si plete s louží a úlek s létáním. Z toho opravdu lze dostat s-rací efekt. jo.

#1009 od borist
Poděkovali: sys-el

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dobrý den, jako registrovaný uživatel máte možnost opravit text u písničky, doplnit/opravit akordy (vysouvací menu vedle ozubeného kolečka a "Upravit").
A když je hotovo, tak se pochlubte ve fóru :-).
Děkujeme.

#1010 od Písničky-Akordy

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Boriste,hlavně to chce být v klidu.Musíš si uvědomit,že tu nejsou všichni profíci.je tu parta amatérů,kteří to dělají pro radost.Někde něco vyčtou,a hned to sem smrkaj.Nejlepší jsou ti,co sem narvou text bez akordů...To je fakt pecka!
Takže znovu opakuji - klídek a jde o to pomoci.Jestli zjistíš,že to není vono - prostě si dej tu práci a uprav to!!!Já už dnes upravil dvě skladby.
Pohodička klídeček - Vám přeje syslíček

#1012 od sys-el

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Možná bych tímto oslovil přispívatele - prosím Vás,než sem vložíte skladbu...Zkuste si ověřit akordy.Je to jednoduché.Pusťte si skladbu z nějakého media a zkuste si jí zahrát.Ideální je studiová nahrávka - takže CD/MP3...Živáky z Jů Tjůbu stojí za fekální hmotu.Jde o to,že na živáku si grupa udělá,co momentálně potřebuje (zpěvák je nachlazený,tak to kapela hodí o tři půltóny níž...)Takže kontrolujte,co sem vkládáte,přehrajte si to!

#1013 od sys-el

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Je to zpěvník , kterej prostě dělaj lidi zadarmo, no :). Jo to ale nepříjemný, když jsou ty doprovody úplně mimo.

#1015 od adam@motvicka.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.