Přidání písně

Přišel jsem na to. Dej v menu u písničky "Upravit" a musíš vepsat akordy na řádek nad text a pak to uložit Jako text s akordy. Takže text píšeš s meziřádky a písmeno akordu píšeš do meziřádky přesně na místo kde má být. Hodně štěstí. Nové písničky nelze přidat, nevím proč.

#1140 od Vladasch

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Písničky-Akordy napsal: Ahoj,

přidávat nové písně zatím nelze, jen upravovat stávající.

Přidal jsem kapelu KOA, kde je i ta Orlice (taky mám moc rád).
pisnicky-akordy.cz/koa-cz#album

Za akordy a texty budu vděčný.



Dobře, ale jak máme dodat texty a akordy, když je nelze přidat. Zapracujte už konečně na tom. Vždyť je to smutný.

#1141 od Vladasch

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Ahoj,

pokud je toto téma stále aktuální (což asi je, protože nemůžu najít, jak by se daly písničky přidat), tak přidej prázdné listy písniček, do kterých pak už bude možné nějakou novou písničku napsat? Nejsem technik, ale připadá mi to jako logické řešení. Jinak skvělý projekt, tyhle stránky:)

#1167 od sovapopalena

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Kam je možné písně posílat?

Ten požadavek přidávat písně je pořád aktuální! :)

#1168 od samuel.zubo@gmail.com

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Prosim o pridani pisne Pod zemí od Marod. Text + akordy doplnim, staci vytvorit zaznam.

Diky,
M.

#1174 od darenouz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Proboha, to se dva roky řeší přidání funkce "přidat skladbu"? Dejte mi přístup do zdroje a já to udělám, je to primitivní zápis do databáze!

Jako dnes nemít možnost přidávat záznam je dost divný, leda by si zakladatel zakládal na tom, že je extrémně důležitý a jeho práci nikdo jiný nezvládne :-)

#1175 od pmarik
Poděkovali: toni

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.